Dátum: 04.04.2012

Vložil: Helen.Kotka

Titulok: super vec!

Ahojte všetci tí, ktorí ste boli na prednáškach alebo ešte len pôjdete!
Myslím v novembri 2011 som sa dozvedela, že v Labyrinte v Žiline sa budú robiť prednášky s pediatričkou o starostlivosti o malé deti, tak si hovorím super, že určite pôjdem. Dáko mi to ale ušlo a náhodou som sa dozvedela, že sa prednášky opakujú aj od konca februára. Paráda, hovorím si, akurát to stihnem do termínu v máji :-)
Nepatrím k budúcim mamičkám, ktoré sedia na nete a sledujú diskusie, fóra a tieto, prepáčte, hlúposti. Radšej si vypočujem odborníka, ktorý má skúsenosti a vie, čo je dobré a čo zlé, čo je zbytočné a naopak nevyhnutné pre dieťa! A ešte keď sa môžete na čokoľvek opýtať ak vás niečo napadne - WOW, TOMU SA HOVORÍ SUPER NÁPAD!
Tiež by som tieto prednášky dala ako povinné každej budúcej mamičke aj mamičke s deťmi, oteckom (ktorí si myslia, že sa ich toto až tak netýka) a možno aj starým rodičom!
Na jednu prednášku som zobrala aj maminu - každému potom hovorila, že sme boli na takej prednáške s pediatričkou a že sa toho veľa dozvedela, aj to, čo robila sama kedysi zle. :-) Manžel bol len raz, škoda.
Ak premýšľate nad účasťou, tak NEVÁHAJTE, naučíte sa kopu zaujímavých vecí!
Pani doktorka, ďakujeme za cenné rady na nezaplatenie!

Pridať nový príspevok